Цими днями, капелани Національної гвардії України, спільно із побратимами з ДПС та ЗСУ зустрілися та обговорили перспективні напрямки праці та служіння Богу в українському війську.
Під час триденної зустрічі, капелани поділилися враженнями роботи у приданих військових підрозділах, обмінялися набутим досвідом та обговорили шляхи подолання труднощів, які виникають під час повсякденної діяльності.
Також капелани поспілкувалися з отцем і главою УГКЦ Блаженнім Святославом і головою департаменту військового капеланства – владикою Михаїлом, які висловили слова вдячності капеланам, за їх вагомий внесок у лікуванні душі військових та освятили молитовники, які використовуватимуться під час проведення душпастирської опіки у своїх частинах.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_1399.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_1363-e1701502322844-768x513.jpg)
![DSC_0300](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_0300-e1701502154942-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_0124-e1701502106187-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_1435-e1701502072872-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5426951612884176420_y-e1701501982882-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc_1904-e1701502027980-768x511.jpg)
Одним із капеланів, був отець Юрій Галабуда, який зауважив: «Дані зустрічі є можливістю самим капеланам духовно оновитися, зі своїми співбраттями поділитися наболілим, тим що ранить, тим що помагає відновитися, та шукати сили в Бозі, щоб надалі продовжувати виконувати цю почесну місію».
Група інформації і комунікації НЦ НГУ