Мобільні вогневі групи – сила ураження ворожих повітряних цілей вдень і вночі - НГУ

Забезпечення ефективного захисту від повітряних загроз є надзвичайно важливим завданням для Сил оборони України. Швидкість, маневреність і навченість мобільних вогневих груп, які призначені для ураження ворожих повітряних цілей як вдень, так і вночі, дає змогу результативно використовувати їх роботу під час атак ворога з повітря.

Гвардійці 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ, які залучені до мобільних вогневих груп, постійно забезпечують захист неба від ворожих цілей. Як у світлий, так і в темний період доби мають змогу виявити безпілотні літальні апарати та знищити їх.

«Ми можемо швидко переміщатися по місцевості, забезпечуючи гнучкість в оперативному реагуванні на зміну обстановки. Це дає можливість результативно боротися із цілями противника, які з’являються в будь-якому напрямку, адже можемо вирахувати траєкторію польоту за допомогою різних приладів», – зазначає один з гвардійців.

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу. Мобільні вогневі групи є невід’ємною складовою модернізованого мистецтва війни. Завдяки оснащенню передовими технологіями та високій мобільності, вони здатні ефективно уражати ворожі повітряні цілі.

Національна гвардія спільно зі Збройними силами України та іншими складовими сектору безпеки і оборони, незважаючи на перевагу противника в живій силі та озброєнні, забезпечує надійний захист України від збройної агресії російської федерації.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту