Мобільні вогневі групи Нацгвардії вдосконалюють навички знищення повітряних цілей вночі (ВІДЕО) - НГУ

Якщо на початку повномасштабного російського вторгнення мобільні вогневі групи (МВГ) лише розпочинали формуватися, то нині вони є невіддільною частиною війська. Особливе значення вони відіграють при обороні стратегічних об’єктів і об’єктів критичної інфраструктури. Сьогодні гвардійці перебувають на постійному бойовому чергуванні та знешкоджують ворожі повітряні цілі.

Військовослужбовці рівненського підрозділу Нацгвардії у рамках тактичних навчань постійно вдосконалюють навички, щоб захищати повітряний простір України. Під час кількаденних тренувань гвардійці, які входять до складу мобільних вогневих груп, вдосконалили навички з вогневої підготовки й відпрацювали алгоритм дій МВГ під час знищення повітряних засобів противника.

За словами гвардійця Дениса, серед основних завдань мобільних вогневих груп — розвідка повітряного простору та оперативне знищення противника.

«Нинішні заняття є вкрай важливими для особового складу, адже ми моделюємо і відтворюємо виконання завдань за призначенням в умовах, максимально наближених до бойових. Спочатку розібрали теорію і тактико-технічні характеристики кулеметів, а тоді привели зброю до нормального бою. Сьогодні ми практикуємо навички знищення ворожих вогневих засобів під час нічної стрільби з кулеметів по макетах вертольотів й освітлювальних мінах», — пояснює гвардієць.

Детальніше про особливості роботи мобільних вогневих груп НГУ та нічні тренування гвардійців дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту