Мобільні вогневі групи Нацгвардії тренуються захищати українське небо (ВІДЕО) - НГУ

Мобільні вогневі групи Національної гвардії України цілодобово перебувають у повній бойовій готовності. В перші секунди повітряної тривоги вони виїжджають на позиції, щоб захищати повітряний простір України та знищувати ворожі повітряні цілі.

Нещодавно мобільна вогнева група підрозділу НГУ у Луцьку провела чергове тренування, щоб відпрацювати злагоджені дії під час ймовірної тривоги. Вони здатні швидко пересуватися й розгортатися на бойових позиціях завдяки позашляховикам, які обладнані спеціальними системами швидкого реагування, а їхня бойова готовність забезпечується через постійні тренування екіпажів.

Російські окупанти не залишають спроб заплутати, виснажити і прорвати систему української протиповітряної оборони, а отже навченість, професійність і маневреність мобільних вогневих груп НГУ стає щораз більш актуальною.

Про особливість роботи мобільних вогневих груп Національної гвардії України, захист українського неба і про те, як бійці підтримують одне одного жартами про БпЛА дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту