Мобільна стоматологія повертає здорові усмішки слов’янським гвардійцям (ВІДЕО) - НГУ

Гвардійці 15 Слов’янського полку відвідали мобільний стоматологічний кабінет.

Зовні – це звичайна вантажівка, а в середині стоматологічний кабінет із сучасним обладнанням. Стоматологічна команда Першого добровольчого медичного шпиталю імені Миколи Пирогова відвідала бійців 15 Слов’янського полку.

“Це — зубарня, наша мета, аби хлопці мали змогу виконувати свою професійну діяльність та не відволікатись на зубний біль, – говорить стоматолог на псевдо Ізмаїл. — Наша стоматологічна команда була створена у цьому році на базі ПДМШ ім. Пирогова. Та зараз ми володіємо всім, щоб забезпечити необхідний, амбулаторний рівень надання стоматологічної допомоги, ми мобільні, і ми готові працювати максимально ефективно”.

Їхні пацієнти — бійці різних фронтових підрозділів, але потребують стоматологічної допомоги. Гвардієць Віталій вже звично та без остраху сідає у крісло до зубних чарівників. Звертається до них за допомогою вже не вперше. Стоматологи швидко проводять огляд та розпочинають лікування.

“Я взагалі стоматологів з дитинства страшенно боюсь, але я цим фахівцям довіряю, і тому йду до них на прийом”, — коментує Віталій.

ПДМШ ім. Пирогова – волонтерський проєкт, який постійно розвивається і до якого залучені цивільні медики різних спеціальностей. Його представники отримували велику кількість запитів на вгамування зубного болю від бійців, які воюють на Донеччині та Луганщині. Стало зрозуміло, що у військових у бойових умовах існує дефіцит стоматологічної допомоги, саме тому були створені мобільні кабінети.

Військовослужбовці 15-го Слов’янського полку Національної гвардії є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах, відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту