Мінометники Нацгвардії відпрацьовують по ворожих цілях на околицях Авдіївки (ВІДЕО) - НГУ

Мінометний розрахунок львівського підрозділу Національної гвардії України знищує окупантів у боях на авдіївському напрямку. Гвардійці демонструють професійну та ефективну роботу, злагоджено відпрацьовують по ворожих цілях, прикривають своїх побратимів і швидко змінюють вогневу позицію.

Швидкість під час виконання бойового завдання – необхідна умова збереження життя наших воїнів і якісного відпрацювання по ворожих цілях. Гвардійці розповідають, що дуже часто ворог полює на мінометників, тому дуже важливо працювати злагоджено й у максимально короткі терміни.

«Якщо їхня контрбатарея «спалить» звідки ведеться вогонь, то вони почнуть працювати по нашому квадрату. Опинитися під артилерійським обстрілом можна у будь-яку хвилину», – пояснює мінометник Нацгвардії Іван.

Серйозним викликом для наших бійців на передовій є безпілотники й керовані авіаційні бомби. Такі бомби можуть важити півтони, що спричиняє дуже великий руйнівний ефект. Ворог закидує фронт цими бомбами не жаліючи авіації, намагаючись продавити оборону наших захисників. 

«Вчора, після того, як ми попрацювали й зайшли до укриття – прилетів КАБ – керована авіаційна бомба. Трусонуло добре, але всі живі-здорові. Ніхто не почав втікати чи панікувати. Ми продовжили працювати злагоджено. Потроху звикаємо. Звісно, це погано, що людина звикає до таких історій, але якщо вже склалася така ситуація, то мусимо працювати далі», – розповідає гвардієць.

Детальніше про те, як мінометники Нацгвардії знищують окупантів на авдіївському напрямку дивіться у відео:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту