Мінометники бригади «Червона Калина» тренуються нищити ворога (ВІДЕО) - НГУ

Мінометна батарея завжди супроводжує піхоту, допомагає та прикриває її. Тому підготовка з бойовими стрільбами проводиться постійно.

«Стрільби на мінометах є складною та важливою складовою військового вишколу, оскільки вони дозволяють бійцям точно та швидко вразити ворожу техніку, позиції та живу силу на значній відстані. Кожен мінометник бригади “Червона Калина” проходить індивідуальну підготовку зі стрільб, а також бере участь у командних тренуваннях», – розповідає командир мінометної батареї Олексій на псевдо Лука.

Бійці проводили стрільби на 120-міліметрових мінометах з різних позицій та на різну відстань, аби набути практичного досвіду та вміння. Важливою складовою стрільб на мінометах є точність та координація дій між бійцями.

«Для мінометника важливі: знання з фізики та математики, уважність і фізична витривалість. Бо, до прикладу, приведення міномета 120-го калібру до бою або відбою у похідне положення вимагає неабияких фізичних зусиль», – розповідає мінометник Артем.

Окрім того, бійці бригади “Червона Калина” мають великий досвід у роботі з координацією вогню та управлінням мінометним вогнем у складних та небезпечних умовах. Вони можуть вести вогонь у режимі реального часу, а також за допомогою сучасних систем інформаційного забезпечення.

Гвардійці продовжують підвищувати свій рівень професійної майстерності та розвиватися, щоб забезпечити безпеку та захист України.

Перейти до вмісту