Міністр внутрішніх справ вручив нагороди українським захисникам - НГУ

 

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив нагороди українським захисникам під час робочого візиту на Харківщину.

 

Денис Монастирський відвідав територію військового містечка 5-ї Слобожанської бригади. Воно було вщент зруйноване внаслідок авіаудару у перші дні повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ. Міністр поспілкувався із гвардійцями, а також прикордонниками та вручив їм ордени, медалі та нагородну зброю.

 

 

 

“Сьогодні я тут вперше з часів деблокування Харкова для того, аби особисто подякувати кожному з Вас і у Вашій особі усім Вашим побратимам, підлеглим та командирам за те, що зроблено за ці понад вісімдесят днів повномасштабної війни Росії проти України. Ми розуміємо, що попереду нас чекає багато складних днів. Циркуни, Старий Салтів, Руська Лозова увійдуть в історію України. Я гордий, що ми вийшли на кордони Харківської області. Впевнений, що поступово повернемо всі наші кордони, які за Конституцією та міжнародним правом належать нашій Батьківщині”, – заявив Денис Монастирський

Також міністр внутрішніх справ здійснив візит до нещодавно звільненого від окупантів села Руська Лозова. Тут Денис Монастирський також вручив нагороди та поспілкувався із нацгвардійцями.

 

До війни у Руській Лозовій мешкало понад п’ять тисяч осіб, сьогодні село майже порожнє. Саме через нього ворожі танкові колони рухалися у глиб регіону. Звідси, просто з-посеред осель селян російські РСЗВ обстрілювали Харків та його передмістя. Сьогодні — це важливий форпост на шляху до звільнення українських земель.

 

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

 

Перейти до вмісту