Сьогодні в країні відзначають День резервіста. Це ті люди, які у будь-який час готові поповнити лави захисників України. Кожен з резервістів мав своє життя, плани на майбутнє, але 24 лютого війська рашистів підступно перетнули кордон нашої країни, а їх ракети падали й досі падають на домівки мирного населення, на лікарні та дитячі будинки.
![282558771_376386957859395_2456166799410145927_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282558771_376386957859395_2456166799410145927_n.jpg)
![282560513_376386924526065_6498703799711715068_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282560513_376386924526065_6498703799711715068_n.jpg)
![282585652_376387121192712_5216425959249250560_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282585652_376387121192712_5216425959249250560_n.jpg)
![282995828_376386987859392_4630245234537145785_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282995828_376386987859392_4630245234537145785_n.jpg)
![282558396_376387074526050_3707443904046490465_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282558396_376387074526050_3707443904046490465_n.jpg)
![283001236_376387027859388_1370520008455836828_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/283001236_376387027859388_1370520008455836828_n.jpg)
Попередній
Наступна
Гвардієць Артем, з позивним «Дніпро», прибув до лав однієї з одеських бригад НГУ в перший день повномасштабного вторгнення рф. Він не вагався й не думав йти чи ні, як і тисячі захисників та захисниць одразу ж з’явився до військової частини.
«Не розумію, як так можна: прийти в чужий будинок вбивати і почати говорити, що це «спеціальна операція». Рашисти розпочали криваву війну, – з цих слів розпочинає говорити «Дніпро», – Коли мені зателефонували, то вже через декілька годин був у рідній бригаді. До речі, проходив тут строкову службу на посаді гранатометника. Тож, однострій та зброя в руках для мене не в новинку».
Артем має дружину та донечку, які підтримують його щодня по телефону, адже найтепліші слова та звичайне кохання, надають неперевершену мотивацію та силу для захисту держави:
«Мої дівчатка самі головні в житті. Заради них готовий на все. Після нашої перемоги обов’язково міцно обійму та намагатимусь докласти всіх зусиль аби більше не покидати їх ніколи» – зазначає боєць.
Разом з Артемом на бойових позиціях стоїть й гвардієць Микола на псевдо «Каха». Він так само є резервістом і так само, як і Артем прибув в перший же день війни.
«Ніколи не думав, що повернення до армії відбудеться в таких умовах. Чого саме Національна гвардія? Бо саме тут розпочався мій військовий шлях, тут я дав присягу українському народові й не збирався нехтувати своїми словами. Тим паче, мені є за кого відстоювати рідну землю», – розповідає «Каха».
Військовослужбовець також має чарівну доньку, яка наразі спілкується зі своїм батьком майже щодня.
«Як і кожен батько, я безмежно люблю свою донечку, – з усмішкою говорить військовослужбовець, – Хоча вона ще досить погано говорить, але для мене, чути її щебетання щодня, це найбільша радість. Я зроблю все, щоб вигнати цю рашистську сволоту з нашої землі та якнайшвидше побачити її усмішку».
Взагалі, підрозділи резервістів є потужним потенціалом українського війська та його надійною підтримкою у стримуванні широкомасштабної агресії з боку ворога. Разом тримаючи однострій та захищаючи своє – ми подолаємо рашистську навалу.
Перемога за правдою та добром! Перемога за Україною!