Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський з робочим візитом відвідав Сумщину. Під час поїздки він нагородив високими державними нагородами 52 сумських гвардійців.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-25.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-20.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/3-17.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/4-12.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/5-10.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/6-10.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/7-6.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/8-5.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/9-3.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/10-2.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/11-3.jpg)
![12](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/12-2.jpg)
![13](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/13-2.jpg)
![14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/14-1.jpg)
![15](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/15-1.jpg)
![16](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/16-1.jpg)
![18](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/18.jpg)
Ці нагороди для бійців – результат їх високої професійної майстерності, мужності та відваги, стійкості та рішучості при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, бездоганне служіння Українському народу.
Від імені Президента України, Прем’єр-міністра, від усього українського народу та від себе особисто хочу подякувати вам за те, що ви робите вже майже пів року повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю. Ці високі нагороди – саме подяка вам за вашу мужність та вірність українському народові. Упевнений і вірю, що такі урочисті шикування ми незабаром проведемо у нашому Рубіжному, нашому Сєвєродонецьку, у кожного нашому українському місті», – підкреслив Денис Монастирський.
Левова частина нагороджених гвардійців – бійці, що першими зустріли ворога на Луганщині та Донеччині та протягом кількох місяців стримували його просування. В їх бойовому доробку – запеклі бої за Рубіжне, Сєвєвродонецьк, Лисичанськ.
Високі державні нагороди для гвардійців – ще й вияв високої поваги та подяки до їх рідних та близьких. Тих, хто надають сили, підтримують в період збройної агресії, дають сили та наснаги вибити непроханого ворога із нашої землі та повернути свою незалежність.