Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив державні нагороди бійцям Нацгвардії - НГУ

На початку заходу присутні спільно виконали Державний гімн України та вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

У вступному слові Глава МВС Ігор Клименко наголосив, що для усього Міністерства внутрішніх справ є великою честю, що бійці Національної гвардії є частиною системи відомства:

«Ми намагаємося готувати нагороди, аби кожен наш Герой отримав їх вчасно. Я хотів би подякувати кожному з вас за службу, за ваш героїзм і за вашу стійкість. За те, що ви є в системі МВС, у Національній гвардії та нашій державі. Ми спільними зусиллями йдемо до нашої важкої Перемоги над достатньо сильним та жорстоким ворогом».

Так, Указами Президента України за проявлену особисту мужність, відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф бійців Національної гвардії  нагороджено: орденами Богдана Хмельницького ІІ, ІІІ ступеня, «За мужність» ІІ ступеня, ІІІ ступеня, Данила Галицького та відомчими заохочувальними відзнаками «Вогнепальна зброя».

Міністр внутрішніх справ України зазначив, що для МВС надзвичайно важливо, аби кожен боєць був забезпечений усім необхідним, як на фронті, так і після повернення додому. Також відомство піклується і про родини захисників.

«Сім’ї наших захисників мають відчувати себе захищеними. Ми хочемо, аби діти, які втратили своїх батьків, були під опікою Міністерства. Ми постійно їздимо по госпіталях, і бачимо наших бійців, які ціною власного здоров’я виборюють нашу Перемогу. Тому ми маємо зробити все, аби соціально і морально наші побратими були усім забезпечені», – резюмував очільник відомства Ігор Клименко.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС

Перейти до вмісту