Медик 27 Печерської бригади провів заняття з тактичної медицини для столичних нацгвардійців - НГУ

Бойовий медик, інструктор Європейської ради реанімації та Американської асоціації серця Олександр Корнійчук на псевдо «Байкер» провів тренінг з надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях для військовослужбовців Північного об’єднання.

Олександр окреслив різницю між видами кровотеч, детально розповів учасникам тренінгу про методи зупинки кровотечі та продемонстрував, як накладати джгути-турнікети на різні кінцівки, тампонувати рани й працювати з кровоспинними засобами.

«Кожного дня з нами може трапитися будь-яка надзвичайна ситуація, і ми маємо бути до цього готові. На своїх тренінгах я постійно наголошую, що дуже важливо не тільки знати як рятувати своє життя та життя оточуючих, але й завжди мати усі необхідні засоби для надання допомоги. Саме тому я усім раджу завжди мати поряд з собою аптечку», – наголосив Олександр Корнійчук.

Медик навів приклади надзвичайних ситуацій з власного досвіду, а також поділився корисними порадами про те, як укомплектувати аптечку та на що звернути увагу під час вибору турнікетів.

«Сьогодні «Байкер» пояснив, як використовувати підручні засоби для зупинки кровотечі у випадку, якщо поряд немає аптечки. А також розповів про те, як убезпечити себе від інфекцій та хвороб під час надання допомоги побратимам», – поділився набутим досвідом один з нацгвардійців, що брали участь у навчанні.

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ

Перейти до вмісту