Медична рота «Діти Айболіта» бригади «Буревій»: наша місія – врятувати тих, хто захищає (ВІДЕО) - НГУ

Порятунок солдат, евакуація з поля бою, стабілізація стану поранених, лікування у надсучасному військовому шпиталі та подальша їх реабілітація: все це – будні наших медиків. Навіть у своє професійне свято вони ні на мить не полишають свою життєву місію – боротьбу зі смертю, поки наші воїни ведуть боротьбу з окупантом.

Робота медика у війську під час повномасштабної війни набула нових викликів на межі надлюдських можливостей.

За цей час медична рота бригади “Буревій” настільки зросла в кількості спеціалістів та якості їх підготовки, що бере на себе масштабні задачі в інтересах всієї Національної гвардії України – як то медична евакуація бійців першої категорії складності з санітарного потяга, гелікоптера тощо.

Серед особового складу медроти є доктори та кандидати наук, лікарі та медсестри вищої категорії. Про свою команду полковник медичної служби, лікар і науковець Всеволод Стеблюк каже:

«Вся моя команда – команда мрії! І про кожного з них я можу розказувати багато цікавого. Вони прийшли самі, та працюють на перемогу, як завжди там, де найважче. У великій родині “Дітей Айболіта” чужих або випадкових людей нема».

Вітаємо наших відважних медиків з їхнім професійним святом. Бажаємо міцного здоровʼя, витримки, сил та скорішої перемоги!

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту