«Люди живуть — поки ми пам’ятаємо»: на Одещині встановили меморіальну дошку захиснику Маріуполя - НГУ

Гвардійцю Артуру Савельєву із позивним Гамп назавжди 21 рік. Він проходив службу в бригаді «Азов» та героїчно захищав місто Маріуполь від окупантів країни-терористки. На честь загиблого воїна в ліцеї, де навчався Артур, відкрили пам’ятну дошку, щоб у скорботі низько схилити голови перед ним.

На заході були присутні мати нацгвардійця, однокласники, представники 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ.

Я дуже щаслива та вдячна Богу, що в мене народився такий син, який виріс захисником, героєм, гідною людиною. Він вірний друг та мав відкриту душу. Людина жива — допоки живе пам’ять про нього. Я дуже хочу, аби згадували його посмішку, доброту, сміх та любов, яку він дарував», – каже мати загиблого гвардійця.

Страшний біль та сум втрачати близьких, але ми маємо жити заради них. Однокласники згадують Артура як впевненого в собі, позитивного, розумного та щирого чоловіка. Гвардійці та присутні, схиливши голови, вшанували пам’ять всіх полеглих захисників хвилиною мовчання.

Ця дошка встановлена, беззаперечно, герою України, одному з найкращих синів українського народу. Він віддав життя для того, щоб ми з Вами і майбутнє покоління жили у квітучій, європейській державі. Аби ми виховували наших дітей і навчали бути патріотами своєї країни. Низький уклін батькам, рідним та друзям нашого героя!» – зазначає полковник Василь Шуфрич.

Мітинг закінчився покладанням квітів до пам’ятної дошки воїну. Присутні та побратими ніколи не забудуть, що Артур віддав найцінніше за незалежність та свободу рідної країни — своє життя.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту