Лікування, психологічна реабілітація, підтримка побратимів – основа для реінтеграції поранених нацгвардійців - НГУ

Отримання належного медичного забезпечення, психологічного супроводу, підтримки командування на місцях та задоволення усіх необхідних потреб – саме ці питання цікавили представників командування Національної гвардії України під час відвідування поранених військовослужбовців, які проходять лікування у медичних закладах на заході країни.

«Питання забезпечення усіх потреб поранених військовослужбовців є пріоритетними для Національної гвардії Україні, – зазначає т.в.о. заступника командувача Нацгвардії України полковник Валентин Острижний. – Кожен поранений має отримувати не тільки повноцінний медичний супровід, а й психологічну та моральну підтримку. Сьогодні ми поспілкувались з нашими воїнами, вислухати питання, які їх турбують. Розуміємо нагальні питання, які потребують вирішень».

Такі зустрічі з пораненими побратимами дають змогу повноцінно володіти ситуацією на місцях та аналізувати потреби наших воїнів.

«Ми зобов’язані не тільки докласти максимальних зусиль до якісного лікування нацгвардійців, а й забезпечити їм повноцінні сприятливі умови для подальшої реінтеграції, – говорить т.в.о. директора департаменту персоналу полковник Віталій Шум. – Це комплексна робота, яка включає в себе і належний психологічний супровід, і гідне матеріальне забезпечення і, не менш важливі, звичайні, регулярні відвідування побратимів».

Група інформації і комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту