Командування Національної гвардії України зустрілося з військовослужбовцями, які лікуються в медичному реабілітаційному центрі після отримання поранень під час виконання бойових завдань із відсічі збройної агресії російської федерації.
Офіцери на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом полковником Валентином Острижним поспілкувалися з воїнами, дізналися нагальні проблемні питання, вирішення яких спрямоване на забезпечення соціальних гарантій та лікування військовослужбовців.
Командування НГУ висловило українським захисникам подяку за самовіддану службу та підкреслило готовність надати всебічну підтримку в процесі реабілітації.
«Хочу подякувати за ваші мужні дії, за виконання свого військового обовʼязку. Головне – це двосторонній звʼязок. Ми скеровуємо роботу таким чином, щоб всі ваші звернення були вирішені в найкоротший термін», – звернувся до воїнів полковник Валентин Острижний.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0e0a1752-768x512.jpg)
Самі ж воїни кажуть, що реабілітацією задоволені: «За нами тут доглядають, як вдома», – сказав один з гвардійців.
Під час візиту командування НГУ наголосило на важливості роботи бійців, їхню відданість та мужність у захисті країни.
«Дуже приємно бачити тут знайомі обличчя, хоч і в таких обставинах. З деякими військовослужбовцями присутніми тут я раніше проходив військову службу. І першочергово бажаю вам міцного здоровʼя і здійснення ваших найзаповітніших мрій, і найскорішої перемоги України. Наше завдання допомогти вам відновитися. Можете телефонувати мені «25 на 8», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Віталій Шум.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/0e0a1842-768x512.jpg)
Національна гвардія України завжди виявляє турботу про своїх бійців, особливо тих, хто потребує медичної реабілітації після виконання службових обов’язків.
Такі події є важливим кроком у формуванні відчуття єдності та взаєморозуміння між військовими та їхнім керівництвом.
Пресслужба НГУ
фото Сергія Шведюка