Командування Нацгвардії провідало воїнів, які проходять реабілітацію - НГУ

Командування Національної гвардії України зустрілося з військовослужбовцями, які лікуються в медичному реабілітаційному центрі після отримання поранень під час виконання бойових завдань із відсічі збройної агресії російської федерації.

Офіцери на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом полковником Валентином Острижним поспілкувалися з воїнами, дізналися нагальні проблемні питання, вирішення яких спрямоване на забезпечення соціальних гарантій та лікування військовослужбовців.

Командування НГУ висловило українським захисникам подяку за самовіддану службу та підкреслило готовність надати всебічну підтримку в процесі реабілітації.

 

«Хочу подякувати за ваші мужні дії, за виконання свого військового обовʼязку. Головне – це двосторонній звʼязок. Ми скеровуємо роботу таким чином, щоб всі ваші звернення були вирішені в найкоротший термін», – звернувся до воїнів полковник Валентин Острижний.

Самі ж воїни кажуть, що реабілітацією задоволені: «За нами тут доглядають, як вдома», – сказав один з гвардійців.

 

Під час візиту командування НГУ наголосило на важливості роботи бійців, їхню відданість та мужність у захисті країни.

 

«Дуже приємно бачити тут знайомі обличчя, хоч і в таких обставинах. З деякими військовослужбовцями присутніми тут я раніше проходив військову службу.  І першочергово бажаю вам міцного здоровʼя і здійснення ваших найзаповітніших мрій, і найскорішої перемоги України. Наше завдання допомогти вам відновитися. Можете телефонувати мені «25 на 8», – сказав тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Віталій Шум.

Національна гвардія України завжди виявляє турботу про своїх бійців, особливо тих, хто потребує медичної реабілітації після виконання службових обов’язків.

 

Такі події є важливим кроком у формуванні відчуття єдності та взаєморозуміння між військовими та їхнім керівництвом.

 

Пресслужба НГУ

фото Сергія Шведюка

Перейти до вмісту