“Lessons Learned”: офіцери Нацгвардії поділилися досвідом на всеукраїнському семінарі - НГУ

Офіцери секції підготовки Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України взяли участь у роботі всеукраїнського науково-практичного семінару «Правова наука і державотворення в Україні в умовах сучасних викликів, породжених російською агресією: Теорія, практика, перспективи розвитку», що проводився Донецьким державним університетом внутрішніх справ.

На заході були присутні представники Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції, Національної гвардії України, органів державної влади та місцевого самоврядування, представників громадських організацій, адвокатської спільноти, практичні співробітники правоохоронних органів, науково-педагогічний склад провідних закладів вищої освіти, у тому числі зі специфічними умовами навчання та науковці вітчизняних науково-дослідних установ.

Теоретико-методологічні та історико-правові питання розвитку державності і права, державотворчі та правотворчі процеси в умовах правового режиму воєнного стану в Україні, актуальні проблеми та перспективи розвитку галузей національного права, теорію і практику правоохоронної діяльності в умовах правового режиму воєнного стану, проблеми, перспективи, напрями реформування сучасної освітньої діяльності та поліцейської освіти обговорили учасники та учасниці у межах всеукраїнського науково-практичного семінару.

За напрямом теорії і практики сучасної освіти в умовах правового режиму, у межах всеукраїнського науково-практичного семінару, офіцери секції підготовки Південного Одеського територіального управління НГУ поділилися досвідом впровадження методології НАТО шляхом навчання особового складу за курсом «Lessons Learned. Вивчення та впровадження досвіду».

“Важливо, щоб правоохоронні органи постійно оновлювали свої знання та навички, щоб відповідати новим викликам. Цей семінар є чудовим прикладом того, як це можна зробити”, – розповів учасник семінару нацгвардієць Олександр.

Зазначений курс дає змогу засвоїти поняття мети та спроможності ВВД, набути практичних навичок по процедурі збору та аналізу досвіду, опанувати ключовим інструментом вдосконалення – процедурою аналізу проведених дій.

Загалом у роботі взяли участь 98 практичних працівників та науковців з 24 закладів вищої освіти та наукових установ України.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту