Курсанти логістичного напрямку навчаються у польових умовах - НГУ

У Національній академії Національної гвардії України продовжуються комплексні польові заняття. Наразі заняття проходять для курсантів логістики.

Під час занять курсанти виконують вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї, обладнують позиції відділення, навчаються орієнтуватися на місцевості та рухатися за азимутом, долати водні перешкоди у складі підрозділу, вивчають роботу екіпажу БпЛА під час виконання бойового завдання та як надавати домедичну допомогу.

«Комплексні польові заняття – це важливий елемент у підготовці майбутніх офіцерів. Це – можливість для курсантів перевірити свої теоретичні знання та удосконалити практичні вміння. Важливо й те, що заняття проводяться з урахуванням сьогоднішніх умов ведення бойових дій та використанням сучасних технологій», – зазначив начальник факультету логістики полковник Ярослав Павлов.

Загалом, комплексні польові заняття розподілені на два етапи та проводяться на 17-ти навчальних місцях. Пересуваються курсанти за вказаним азимутом з використанням компаса та програмного комплексу «Кропива» в постійному контакті з противником.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту