Курсанти Академії Національної гвардії України змагались у міжвідомчому чемпіонаті з практичної стрільби серед вищих військових навчальних закладів України.
Участь у змаганнях взяли представники Національної академії Національної гвардії України, Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, Національного університету оборони України, Національної академії внутрішніх справ та Національної академії СБУ.
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-44.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-43.jpg)
![46](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/46.jpg)
![DSC07899](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc07899.jpg)
![DSC07900](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc07900.jpg)
![DSC08078](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc08078.jpg)
![DSC08539](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc08539.jpg)
![DSC08540](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc08540.jpg)
![DSC08541](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc08541.jpg)
![DSC08542](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc08542.jpg)
![DSC09136](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/dsc09136.jpg)
«Впевнений, що ті навички, які ви сьогодні демонструєте і тренуєте, допоможуть вам в майбутньому за необхідності нищити ворога та захищати нашу державу», – підкреслив у привітанні учасників змагань ректор Академії СБУ Андрій Черняк.
Курсанти закладів змагались у чотирьох дисциплінах. За результатами усіх вправ курсанти Національної академії Національної гвардії України вибороли друге загальнокомандне місце. Зокрема, особисту нагороду у вправі серед жінок здобула курсантка Анастасія Полтавченко, яка посіла друге місце в особистій першості у вправі № 1 серед жінок. У змаганнях серед чоловіків курсант Роман Черкашин посів перше місце в особистій першості у вправах №3 та №4. Владислав Комаров посів друге місце особистої першості у вправі №2. Олександр Кишко став другим у в особистій першості у вправі №4.
«Мені дуже сподобалась організація чемпіонату, із захопленням виконував всі вправи чемпіонату. Також вдячний нашим викладачам, які навчили нас стрільбі та підтримували на змаганнях»,- розповідає курсант гуманітарного факультету Роман Черкашин.
Чемпіонат проходив на базі Національної академії Служби Безпеки України, після завершення організатори привітали переможців і призерів та вручили їм заслужені нагороди.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ