Курсант першого року навчання факультету логістики Національної академії Національної гвардії України Антон Додон виборов «золото» на Чемпіонаті Європи з самбо в місті Нові-Сад, Сербія.
Участь у чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку приймали 523 спортсмени з 29 країн. Україну представляли 55 юнаків та дівчат, які здобули для України 12 медалей чемпіонату Європи.
«Коли я їду на змагання, я завжди налаштований на перемогу, не бачу сенсу думати про якийсь інший результат. На змаганнях у мене було 4 зустрічі, одна з яких була із росіянином. Це була моя найпринциповіша зустріч та найприємніша з перемог. Вважаю, що це були складні змагання, але наша команда гідно представила Україну на чемпіонаті», — розповів курсант факультету логістики Антон Додон.
Перемогу спортсмен виборов у своїй ваговій категорії до 53 кг. Тренують гвардійця Олег Бузовський та Володимир Беліков – викладачі міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.
Зазначимо, що Антон є дворазовим чемпіоном Європи з самбо, чотирьохразовим чемпіоном України з самбо та чемпіоном Кубка світу з цього ж виду єдиноборства. Наразі Антон Додон готується до Чемпіонату Світу на Кіпрі.
До початку Чемпіонату у нас була двотижнева підготовка під час якої я скинув 8 кілограмів. Було по 2 тренування на день також, я дотримуватися спеціальної дієти. Але я дуже радію, що результат виправдав усі зусилля, — додав спортсмен.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ