Криворізькі гвардійці провели заняття з тімбілдингу - НГУ

Психологічні завдання на згуртованість залишаються важливою складовою під час підготовки військовослужбовців, які готуються до виконання завдань в зоні проведення бойових дій.

Вміння опанувати себе, робота в команді, прийняття раціональних рішень та швидка реакція  – це  основні елементи психологічної готовності військовослужбовців. З урахуванням часу та умов психологи військової частини 3011 проводять з особовим складом лекторії, бесіди та практичні тренінги.

Такі заходи допомагають перемикнути увагу, розслабитися, налаштувати себе на подальшу роботу,  визначити психологічний стан військовослужбовців та, за потреби, надати необхідну допомогу.

«Під час занять особовому складу важливо знаходити спільну мову, зблизитися та довіряти одне одному, адже від цього залежить як якісне виконання бойових завдань, так і збереження власного життя. Такі заняття – невіддільна частина професійної психологічної підготовки», – відзначила офіцер-психолог капітан Вероніка Сидора.

Командні ігри (робота) не лише надають настрій на перемогу, логічне мислення та вміння виконувати завдання в парі, а також допомагають вибудовувати довіру. Тренінгові заняття на проходження умовного мінного поля із зав’язаними очима, падіння на довіру проводяться психологами для того, аби навчити довіряти один одному та розуміти, що в бойових умовах можна покластися на свого побратима.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту