Кременчуцькі гвардійці взяли участь у заході з арт-терапії - НГУ

Сьогодні, на базі Кременчуцького обласного клінічного шпиталю для ветеранів війни, бійці Кременчуцького батальйону Національної гвардії України взяли участь у тренінгу з арт-терапії, в рамках Національної програми захисту психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка ініційована Оленою Зеленською.

Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій.

Глинотерапія – один із напрямків арт-терапії, який допомагає усвідомити власні емоції, надати метафоричний образ своїм внутрішнім відчуттям, осмислити та знайти рішення на шляху до своїх цілей. Даний вид творчої діяльності допомагає боротися з негативними думками, позбавитися тривожності та страхів, розвивати творчі здібності, моторику, інтелект, уяву. Така терапія сприяє підвищенню самооцінки, зняттю напруження, вчить контролювати свої емоції та допомагає віднайти гармонію зі свої внутрішнім Я.

 «Творча діяльність завжди була і є чудовим способом для того, аби дослідити свій внутрішній світ. В умовах сьогодення, ми часто відчуваємо страх або тривожність через те, що не можемо контролювати події. Глинотерапія допомагає повернути цю впевненість шляхом зміни фігури в наших руках», – поділився своїми враженнями гвардієць з позивним «Прохор».

 

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту