Чемпіони світу, Європи та України відвідали позиції запорізьких гвардійців - НГУ

У нелегкий для українців час не залишилися осторонь й спортсмени, з чиїм ім’ям найчастіше у світі асоціюють Україну. Днями, вони відвідали наших захисників, аби підтримати їх у боротьбі з ворогом. Візит відбувся за ініціативою директора школи вищої спортивної майстерності Олексія Гацулі.

Серед почесних гостей були:

Олеся Повх – заслужений майстер спорту, бронзова призерка Олімпійських ігор у Лондоні 2012, бронзова призерка Чемпіонату світу, дворазова чемпіонка Європи, рекордсменка України в естафеті 4 зі 100 метрів,

Дмитро Замотаєв – заслужений майстер спорту з боксу, чемпіон Європи, бронзовий призер Чемпіонату світу та європейських ігор з боксу,

Вадим Синявський – майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий переможець кубків світу, призер чемпіонату Європи.

 

Також, зірки українського спорту передали актуальні подарунки від Гуманітарного Запорізького обласного центру молоді та Національного Олімпійського комітету.

 

Гвардійці в свою чергу ознайомили видатних гостей з умовами проживання на позиціях та показали місце, яке їм допомагає підтримувати фізичну загартованість – власноруч змайстрований спортивний майданчик. Захисники зауважили, що навіть в такі нелегкі часи знаходять час, аби підтримувати себе в спортивній формі.

 

Тож, битва за Україну продовжується, працюємо кожен на своєму фронті, але разом для спільної мети – Перемоги над ворогом!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту