«Кожен рух має бути поступовим. Пріоритет – людське життя». Бригада «Буревій» у великому матеріалі «The Washington Post» - НГУ

Журналісти відомої американської газети підготували репортаж про роботу Сил безпеки та оборони на ділянці фронту, де окупаційні війська рф все ще намагаються атакувати, а саме на території поблизу Кремінної. 

«Наш ворог втрачає ініціативу на півдні і під Бахмутом», — сказав командир одного із підрозділів бригади Нацгвардії «Буревій» із позивним Гефест. За його словами, активність росіян на цій ділянці для того, щоб показати, ніби вони мають певні амбіції та переваги. 

Представники «The Washington Post» були поруч із гвардійцем коли почули, як його по рації попередили про мінометний підрозділ попереду. 

«Кожен рух має бути поступовим. Пріоритет – людське життя», – додав нацгвардієць. 

Репортажній групі розповіли про нічні вилазки лісом нацгвардійців та бій у темряві, дивлячись на ворога лише у прилади нічного бачення, тактику окупантів та про періодичну зміну оперативної обстановки на цій ділянці фронту. 

Детальніше у матеріалі «The Washington Post»: https://www.washingtonpost.com/world/2023/06/27/ukraine-kreminna-russia-donbas-counteroffensive/  

 

Фото: Sasha Maslov for The Washington Post 

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ 

Перейти до вмісту