Командир – це друг і вчитель для своїх бійців - НГУ
До служби в лавах Національної гвардії Андрій мріяв стати педагогом і здобув відповідну освіту. Але склалося так, що поїхав працювати за кордон. Повернувшись в Україну, пішов на строкову службу в Нацгвардію і через пів року зрозумів, що армія – це його покликання. Тепер Андрій не лише будує військову кар’єру, але й застосовує на службі методи, котрі здобув під час навчання на педагога.
Зараз я на посаді командира відділення. Найбільша відповідальність у моїй роботі – це люди. Свого часу я здобував освіту в педагогічному коледжі. Це допомагає мені у спілкуванні з моїми хлопцями, адже я використовую найрізноманітніші та неочікувані методи. Наприклад, ніколи не думав, що в розмові з дорослими чоловіками мені допомагатиме володіння методикою спілкування з дітьми.
Спроба використати педагогіку на службі стала творчим відкриттям для мене, але це насправді допомагає знаходити підхід до людей, які б вони не були за характером чи темпераментом. Кожному військовому хочеться відчувати підтримку та віру в нього. Я ж намагаюся бути не лише командиром для свого відділення, але і другом!» – розповідає сержант Національної гвардії Андрій.
Минулого року Андрій здобув свій перший бойовий досвід в районі ООС на Донеччині. Каже, завдяки цьому до повномасштабного вторгнення окупантів на терени України був морально підготовлений.
Це мій обов’язок перед народом України. Перебуваючи в ООС, я отримав не лише бойовий досвід, але і непогану підготовку. Нині для нас не існує питання «хочу – не хочу». Ми беремо себе в руки й робимо усе можливе для знищення ворога. Нацгвардійці готові до виконання бойових завдань заради територіальної цілісності та державності України. Перемога буде за нами!», – підсумовує Андрій.
Перейти до вмісту