Колишній воротар захищає Україну від російських окупантів в лавах Нацгвардії - НГУ
Екс-голкіпер “Металіста 1925”, “Олександрії” та низки інших українських клубів Руслан Зарубін захищає Україну в лавах Нацгвардії на Харківщині.
 
З початку повномасштабної війни, яку росія почала проти України, колишній голкіпер “Полтави”, “Геліоса”, “Олександрії” та “Металіста 1925” відвіз сім’ю до безпечного місця, а сам став на захист Слобожанщини.
39-річний Руслан Зарубін завершив кар’єру футболіста минулого року. Перед російським вторгненням саме почав займатись тренерством. Війна застала його на зборах, де він готував голкіперів до другої частини сезону.
На службу спортсмен вступив разом зі своїм багаторічним одноклубником та другом Ігорем Чередниченком.
З Ігорем ми в одній частині, але у різних підрозділах. Ми давно домовлялися, що підемо у військкомат разом. Дружимо понад 20 років, грали разом у 5 різних командах. На війні знову разом. Це вже шоста команда виходить. У грудні в мене була операція на травмованому коліні тому на початку війни я не міг мобілізуватися через стан здоров’я. Тимчасово переїхав до Чернівців, займався волонтерством. Коли нога трохи загоїлася і я перестав шкутильгати повернуся до Харкова і пішов до військкомату», – говорить Руслан.
Руслан Зарубін отримав розподіл в одну із частин НГУ, що зараз обороняє Харків. Каже, що це було свідоме і виважене рішення:
Насамперед – це моя земля і моя країна. І я не вважаю, що ми повинні перекласти відповідальність тільки на військових. Це наша спільна Батьківщина, і заради того аби на цій території й далі була Україна я тут. Я приємно здивований наскільки багато людей об’єдналися навколо спільної мети і вірять у нашу перемогу. Ніколи не уявляв себе військовим, але коли побачив як воюють зовсім молоді хлопці то просто не зміг лишатися осторонь», – ділиться гвардієць.
Українська армія під синьо-жовтим стягом об’єднує навколо себе не лише людей з бойовим досвідом, а й представників різних професій і галузей. Професійні спортсмени, підприємці, бізнесмени, науковці взяли до рук зброю заради спільної мети.
На війні багато чому навчаєшся, відкриваєш щось нове. Після перемоги я хочу повернутися до тренерської діяльності, хочу знову побачити сім’ю і дітей. А ще далі будувати життя у вільній державі», – переконаний Руслан Зарубін.
Перейти до вмісту