Командування Північного об’єднання сумісно з народними депутатами України провели церемонію нагородження - НГУ
В столиці на Аскольдовій могилі особовий склад батальйону імені генерала Кульчицького разом з командуванням та почесними гостями заходу вшанували пам’ять загиблих бійців, які поклали своє життя за незалежність України.
 
Після поминального молебеню та покладання квітів до монумента загиблим захисникам, пройшло вручення відомчих нагород Національної гвардії військовослужбовцям та волонтерам, які з початку повномасштабного вторгнення підтримували наших гвардійців.
Зараз як ніколи для наших військових важлива підтримка кожної людини й дякуючи нашим волонтерам, які з перших днів надають всебічну допомогу, наші мужні та сміливі воїни роблять, здавалось би, неймовірні кроки по звільненню української землі від ворога. Не кажучи про те, скільки мирного населення було врятовано та евакуйовано бійцями батальйону Кульчицького. І всі ці перемоги – наші спільні, адже кожен робить вклад у боротьбі за незалежність», – зазначив у промові полковник Роман Леонович.
До нагородження гвардійців та волонтерів приєднався й народний депутат України Анатолій Остапенко, а командир батальйону оперативного призначення «Мустанг» вручив гвардійцям нагрудний знак – відзнаку батальйону імені генерала Кульчицького.
 
У боях нацгвардійці отримують славу, а їхні загиблі побратими завжди будуть прикривати з неба. Пам’ятаємо наших героїв та разом ідемо до перемоги.
Слава Україні!
Перейти до вмісту