Командування НГУ вручило ордени “За мужність” родинам загиблих воїнів - НГУ

Протягом тижня тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам воїнів-гвардійців, які віддали свої життя в боях з російськими окупантами за волю та незалежність України.

«Схиляємо голови перед усіма нашими захисниками, перед їх рідними, батьками. Ми всіляко будемо вам допомагати надалі, але зараз мусимо триматися разом і робити все, щоб наблизити перемогу України», — сказав він.

Нагороди отримали родини гвардійців:

МАЗУРА Олексія Ігоровича – старшого сержанта, фельдшера відділення збору та евакуації поранених медичної роти військової частини 3057 НГУ.
САВЧЕНКА Микити Андрійовича – солдата, навідника-оператора військової частини 3017 НГУ.
БУРЕНКА Сергія Сергійовича – солдата, номера обслуги (на бронетранспортерах) військової частини 3057 НГУ.

У свою чергу тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту персоналу ГУ НГУ полковник Віталій Шум подякував родинам захисників за самовіддану службу їх синів та запевнив у готовності Нацгвардії надати всебічну підтримку.

«Ми ніколи не пробачимо ворогу те, що він приніс у ваші сімʼї. Тому продовжуємо його знищувати щодня все більше, щосекунди все сильніше», — сказав він.

Схиляємо голови щодня о 9:00 ранку в пам’ять про всіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Вічна слава Героям!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту