![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-17-scaled-e1715781182648-1024x682.jpg)
У рамках відкриття III черги «Містечка Хансена», побудованого благодійним фондом «Місія Хансена в Україні» для родин, постраждалих від російської агресії в Україні, командування Національної гвардії України зустрілося з благодійником та американським бізнесменом Деллом Лоєм Хансеном.
За словами представників благодійного фонду «Місія Хансена в Україні», перевага в отриманні житла для тимчасового проживання надається родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах, у складі яких є ветерани війни, військовополонені, люди з інвалідністю, важкохворі й інші вразливі категорії.
Житловий комплекс розрахований на 421 українську родину. Станом на сьогодні в містечку вже мешкає чимало родин, з них є родини військовослужбовців Національної гвардії України.
Водночас під час урочистого заходу заклали капсулу будівництва школи «Hansen Vilage Academy».
Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний від командування НГУ висловив вдячність благодійному фонду за підтримку сімей гвардійців.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-34-1024x683.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-14-1024x683.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-13-1024x683.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-12-1024x683.jpg)
«Сім’ї ветеранів-гвардійців дуже цінують вашу допомогу. Адже сьогодні неабияк важливо, щоб герої мали захист. Підтримка наших військовослужбовців та їхніх родини – це для нас один із пріоритетів», – сказав полковник Острижний.
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-12-1024x683.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-9-1024x683.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-6-1024x683.jpg)
Він також вручив містеру Деллу Лою Хансену прапор та коїн Національної гвардії України, приурочений 10-й річниці НГУ.
Полковник Валентин Острижний також звернувся до містера Хансена з проханням надати підтримку задля обміну військовополонених захисників України. А також сприяння у донесенні правдивої інформації про війну в Україні на міжнародному рівні та протидії пропаганді ворога, у тому числі, що стосується ворожих наративів відносно «Азову».
Делл Лой Хансен неодноразово зазначив, що готовий підтримувати українців, у тому числі допомагати Україні повертати воїнів з полону, розповідати правду про Україну та підтримувати кожного, хто зазнав наслідків російської агресії.
Пресслужба НГУ