Командування Нацгвардії зустрілось з аташе з питань оборони Посольства Франції в Україні - НГУ

Командування Національної гвардії України провело робочу зустріч з аташе з питань оборони Посольства Франції в Україні бригадним генералом Іваном Мартеном.

Основною метою зустрічі стало інформування іноземної сторони щодо потреб Нацгвардії в підготовці особового складу (підрозділів, штабів), а також міжнародній технічній та гуманітарній допомозі для виконання завдань з відсічі російської агресії.

«Хочу висловити вдячність команді дипломатичної місії Франції в Україні, Уряду та народу Франції за чітку та послідовну позицію щодо підтримки України в умовах агресії російської федерації, а також за стратегічне партнерство та гарантії безпеки», – зазначив заступник командувача НГУ підполковник Олексій Осипенко.

Під час зустрічі було обговорено пріоритетні напрямки співробітництва з французькою стороною, а саме: розширення напрямків підготовки особового складу Нацгвардії (в тому числі в навчальних закладах (центрах) Французької Республіки), обмін досвідом між Збройними силами Французької Республіки та Національною гвардією України з питань застосування підрозділів шляхом організації заходів спільної підготовки та залучення допомоги Французької Республіки для розвитку спроможностей бригад наступу.

«Ми робимо все можливе для того, щоб українці якнайшвидше отримали всебічну допомогу з нашого боку. Лише спільними зусиллями ми можемо допомогти Україні перемогти у цій війні», – наголосив бригадний генерал Іван Мартен.

За результатами зустрічі сторони висловили зацікавленість щодо продовження ефективного співробітництва.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту