Командування Нацгвардії вручило заслужені нагороди родинам загиблих героїв - НГУ

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив ордени «За мужність» III ступеня та Богдана Хмельницького III ступеня  родичам загиблих воїнів Нацгвардії.

«Ту біль, яку ви відчуваєте – не можливо ні описати, ні загасити… Це велика втрата як для вас, так і для Національної гвардії України. Ваші близькі – герої і ми ніколи не забудемо про їх подвиги і про їх жертву. Світла память воїнам», – сказав полковник Валентин Острижний.

В свою чергу полковник Віталій Шум додав, що Нацгвардія не залишить родини сам на сам з цим горем.

«Усі захисники України є гордістю та символом мужності українського народу. Полеглі герої-гвардійці віддали своє життя за майбутнє кожного з нас- за майбутнє України. Тому ми не можемо залишити близьких наших героїв сам на сам з цим горем. Ви маєте памятати, що Національна гвардія завжди вас підтримає і допоможе», – зазначив він.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей. Вічна слава Героям!

Довідково: Згідно указу Президента України №821 від 18.12.2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Кузнєцова Олексія Сергійовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно указу Президента України №821 від 18.12.2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі капітана Садика Олега Анатолійовича нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту