Нацгвардійці отримали нагороди від командування НГУ - НГУ
Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний відвідав підрозділи НГУ, які виконують бойові завдання на сході України.
 
Не зважаючи на досить інтенсивні дії противника, щільні артилерійські обстріли й авіаційні удари, нацгвардійці утримують займані позиції.
 
“Спілкуючись із бійцями, я переконаний, що кожен відчуває і розуміє як бити ворога, маючи надійних побратимів і розуміючи, що ми захищаємо своє. Кожен з них це щоденно робить”, – зауважив він.

Тво заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив відомчі відзнаки Національної гвардії України військовослужбовцям батальйону оперативного призначення 5-ї Слобожанської бригади, які виконують завдання на передовій.

Серед нагороджених – 7 офіцерів, сержантів та солдатів, які зараз стримують ворога на Бахмутському напрямку. Чотири Слобожанські гвардійці нагороджені медаллю «За стійкість та незламність», три – нагрудним знаком Національної гвардії України «За відвагу».

Кожен з нагороджених серед побратимів вважається справжнім героєм та патріотом України.

«Слобожанські гвардійці показують не лише гідний приклад героїзму та відваги, але є й символом волі всього українського народу на шляху до перемоги над ворогом», – наголосив полковник Валентин Острижний.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту