Родинам полеглих гвардійців вручили державні нагороди - НГУ

У Львові рідним військовослужбовців Національної гвардії України, котрі загинули боронячи Батьківщину, вручили державні нагороди героїв.

Державні нагороди полеглих воїнів вручав начальник Західного територіального управління НГУ бригадний генерал Олександр Буравков і командир 2 Галицької бригади полковник Євгеній Василенко. Командування подякувало рідним та близьким за величезну жертву і терпіння. Мужність та героїзм загиблих героїв стане прикладом для майбутніх поколінь й навіки увійде в історію боротьби за нашу незалежність.

Бійці Національної гвардії України з перших днів великої війни відважно захищають рідну землю на найгарячіших ділянках фронту. На жаль, найкращі гинуть на полі бою, зупиняючи та знищуючи окупантів ціною власного життя.

Посмертним орденом «За мужність» III ступеня були нагороджені військовослужбовці Національної гвардії, котрі проявили мужність та героїзм і до останнього захищали рідну землю:

  • солдат Роман Петрик. Водій стрілецького взводу 2 Галицької бригади. Нагороду отримала мати бійця Тетяна Львівна.
  • солдат Олександр Шишка. Стрілець батальйону оперативного призначення бригади “Червона калина”. Орден отримувала мати гвардійця Степанія Степанівна.
  • солдат Мар’ян Перій. Оператор БпЛА бригади “Червона калина”. Нагороду отримувала мати героя Наталя Михайлівна.
  • солдат Василь Кармазин. Старший навідник міномета у бригаді “Червона калина”. Нагороду вручили доньці воїна Василині.
  • старший солдат Сергій Данчівський. Командир гранатомета 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії. Нагороду передали дружині Ірині.
  • солдат Тарас Павлюк. Помічник гранатометника 18-ї Слов’янської бригади НГУ. Нагороду вручили матері гвардійця Ганні Теодорівній.
  • молодший сержант Назар Хруставчук. Командир відділення у батальйоні Донбас 18 Словʼянської бригади. Орден передали матері гвардійця Мирославі Василівні.

«Наші побратими віддали найцінніше, щоб захистити рідну землю і людей, котрих вони люблять. Ми будемо завжди їх пам’ятати, будемо продовжувати їхню справу і будемо мститися. А ще ми будемо розповідати про них історії – як вони жили, як вони боролися і як вони загинули. Важливо, щоб про боротьбу наших героїв знали нащадки, адже їхнє життя і їхня смерть – це розділи новітньої історії України», – каже Євген, військовослужбовець 2 Галицької бригади на позивний Вчений.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту