Командувач НГУ зустрівся з делегацією Посольства Французької Республіки в Україні - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко провів робочу зустріч з Послом Франції в Україні Ґаелєм Весьєром, якого супроводжували аташе з питань оборони та аташе з правоохоронних питань.

Основною метою зустрічі стало інформування іноземної сторони щодо потреб НГУ у міжнародній технічній та гуманітарній допомозі, в підготовці особового складу (підрозділів, штабів) до виконання завдань з відсічі російської агресії, а також за правоохоронним напрямком.

«Дякую команді дипломатичної місії Французької Республіки в Україні, Уряду та французькому народові за чітку і послідовну позицію щодо підтримки України в умовах агресії російської федерації, за стратегічне партнерство та гарантії безпеки, а також за надану матеріально-технічну допомогу», – зазначив бригадний генерал Олександр Півненко.

Під час зустрічі було обговорено пріоритетні напрямки співробітництва з французькою стороною, а саме: підготовка особового складу Національної гвардії України за оборонним та правоохоронним напрямками, обмін досвідом між Збройними силами Французької Республіки, Національною Жандармерією Французької Республіки та НГУ та залучення допомоги Французької Республіки для розвитку спроможностей бригад наступу.

«Військовослужбовці Національної гвардії України постійно проявляють мужність та хоробрість при виконанні бойових завдань. Дякую вам за те, що забезпечуєте охорону дипломатичних представництв, зокрема і нашого. Взаємини між нашими країнами вже тривалий час міцні, і ми робимо все можливе для того, щоб вони ставали ще міцнішими», – наголосив Посол Франції в Україні Ґаель Весьєр.

За результатами зустрічі сторони висловили зацікавленість щодо продовження ефективного співробітництва.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту