Командувач НГУ відвідав нацгвардійців на східному напрямку вздовж лінії фронту - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко безпосередньо на позиціях поспілкувався та вручив заслужені нагороди воїнам, які під постійним натиском ворога, обстрілами, вдень і вночі за будь-якої погоди стійко тримають визначені рубежі.

Військовослужбовці бригад “Буревій”, “Азов”, “Рубіж”, “Хартія”, а також інших підрозділів та загонів спецпризначення Нацгвардії, які виконують завдання у складі Сил оборони на купʼянсько-лиманському напрямку, зокрема у Кремінських лісах та на бахмутському напрямку лише з початку цього тижня знищили 9 танків, 17 БМП, понад 30 одиниць іншої бронетехніки, яку окупанти використовували для штурмів та переміщення своїх груп піхоти.

“Навіть за таких складних умов нацгвардійці завдають ворогу непоправних втрат у живій силі, знищують склади та логістику. Це неабияка сила духу, професійна майстерність кожного воїна та командира, які дають нам змогу вистояти! Вручив особисто та передав командирам 300 медалей та нагрудних знаків, які найближчим часом отримають усі, хто ними відзначений. Дякую гвардійцям за їхню службу і захист нашої держави!”, – сказав бригадний генерал Олександр Півненко.

Командувач Нацгвардії разом із командирами також обговорив питання забезпечення підрозділів та налагодження логістичних шляхів, вдосконалення управління боєм, застосування новітніх технологій радіоелектронної боротьби, радіоелектронної розвідки та різних видів БпЛА.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту