Командувач Нацгвардії провів зустріч із випускниками Київського інституту НГУ - НГУ

Цього тижня командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко та заступник командувача підполковник Олексій Осипенко зустрілися із курсантами-випускниками Київського інституту НГУ.

Нещодавно вже пройшов їх попередній розподіл до підрозділів і військових частин, де вони проходитимуть службу. Тож у ході спілкування майбутніх офіцерів цікавили перспективи служби, особливості виконання завдань підрозділами Національної гвардії, які є ефективною складовою системи МВС та Сил оборони України.

Важливо, що в програму підготовки постійно впроваджується досвід виконання підрозділами НГУ бойових завдань. Викладачі й офіцери вищого військового навчального закладу отримують його під час стажування у складі угруповань, в яких виконують завдання підрозділи Національної гвардії. І надалі це імплементується в освітній процес, разом зі змінами, які в цілому проходять системно для усіх навчальних закладів НГУ.

З керівництвом Київського інституту командувач та його заступник обговорили плани розвитку навчального закладу, питання забезпечення й інших потреб, які дають змогу підвищити ефективність підготовки майбутніх офіцерів.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту