Командувач Нацгвардії вшанував пам’ять полеглих захисників України - НГУ

Сьогодні, 29 серпня, в День пам’яті захисників України командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь взяв участь у покладанні квіті за участю керівництва МВС до Меморіалу працівникам органів внутрішніх справ України та Стіни пам’яті загиблих за Україну.

Керівництво МВС відомства на чолі з міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським, очільники Національної поліції України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій поклали квіти до Меморіалу працівникам органів внутрішніх справ України, загиблим під час виконання службових обов’язків та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.


Серед героїв, які захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, чимало нацгвардійців, які віддали своє життя, виборюючи для України мир і майбутнє.

«Ім’я кожного полеглого воїна-захисника України ніколи не буде забуте. Завдяки їхній мужності, сміливості та подвигам ми відстоюємо нашу незалежність. Світла пам’ять та слава нашим героям!», – зазначив командувач Національної гвардії України біля Стіни пам’яті загиблих за Україну.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України
Фото Миколи Анацького та Сергія Шведюка

Перейти до вмісту