Командувач Нацгвардії привітав Національну академію НГУ з річницею створення - НГУ

Шановні офіцери, сержанти, курсанти, солдати, службовці і ветерани Національної Академії Національної гвардії України!

Вітаю вас з нагоди річниці з Дня створення навчального закладу.

Задля посилення оборони нашої держави, якісного виконання завдань військовими частинами й підрозділами різних напрямків, Академія готує професійних молодих офіцерів командного, логістичного, гуманітарного напрямків, психологів та зв’язківців.

Навчальні програми щоразу змінюються та вдосконалюються з урахуванням актуального досвіду виконання завдань, досвіду міжнародного та стандартів НАТО. Це необхідно для формування офіцерських кадрів, яких потребує наша держава, яких поважатимуть підлеглі та якими пишається суспільство.

Навчання курсантів-лідерів, підвищення кваліфікації наших офіцерів, слухачів, наукова діяльність Академії – важлива та необхідна задля зміцнення і розвитку Національної гвардії.
 
Честь, мужність та закон, військове братерство й підтримка – основоположні та важливі поняття, які притаманні військовому навчальному закладу.

Бажаю науково-педагогічному складу, курсантам, слухачам, військовослужбовцям, службовцям та ветеранам Академії успіхів, здоров’я, благополуччя. Сил та наснаги і нашої перемоги!

Слава Україні!

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко

 

Перейти до вмісту