Командувач Нацгвардії Олександр Півненко відвідав гвардійців, які виконують бойові завдання на Лиманському напрямку та на Харківщині - НГУ

Бригадний генерал Олександр Півненко заслухав доповіді щодо оперативної обстановки в районі виконання завдань та ймовірний характер майбутніх дій противника на Лиманському та Харківському напрямках. Спілкуючись із командирами та військовослужбовцями, командувач НГУ також ознайомився із питаннями, які пов’язані з процесом укріпленням фортифікаційних споруд, потребами забезпечення, організації зв’язку та використання БпЛА за умов застосування противником засобів РЕБ.

Також було визначено оборонні завдання та можливості проведення штурмових дій на певних ділянках, взаємодію з іншими підрозділами Сил оборони.

Олександр Півненко вручив нагороди воїнам бригад Національної гвардії на напрямках, які відзначилися у боях, ефективно знищували техніку противника, проявили мужність, відвагу та героїзм, виконуючи бойові завдання на складних ділянках фронту. 139 гвардійців було відзначено відомчими та державними нагородами.

Військовослужбовці Національної гвардії України стійко утримують свої позиції, попри чисельні ворожі обстріли та спроби вести наступальні дії з боку ворога.

За тиждень артилеристи НГУ по лінії фронту виконали понад 2000 вогневих завдань, завдавши ударів по позиціях, складах і техніці окупантів. Досить високі результати мають наші підрозділи, які використовують дрони різного типу. Сумарно, поєднуючи застосування усіх засобів ураження, гвардійці знищили більше 30 одиниць ворожої бронетехніки, майже 100 автомобілів, 77 артилерійських систем, завдали ударів по місцях скупчення особового складу військ рф.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту