«Коли я вперше нажав на курок і здійснив постріл, я настільки боявся промахнутись, що зробив повторний постріл»: історія гвардійця Олега (ВІДЕО) - НГУ

Нацгвардієць Олег опинився на фронті вперше ще у 2014 році. Мобілізований ніколи й не міг подумати, що доведеться знову взяти в руки снайперську гвинтівку.

«Перший раз, коли довелося працювати, я відверто сказав «я не зможу». Але так обставини склались, що від мого рішення залежало життя інших людей, – розповідає Олег. – Я єдиний був снайпер, якому було поставлено завдання тримати сектор і не допустити вхід на територію. Після відпрацювання перших позицій, я не зміг заснути, мабуть, дві доби. Коли я вперше нажав на курок і здійснив постріл, я настільки боявся промахнутись, що зробив повторний постріл».

24-го лютого 2022 року Олегу зателефонували з частини й сказали отримувати майно. Снайпер зізнається, що ніколи не міг подумати, що ще колись доведеться брати до рук зброю. Вже тоді йому довелось опановувати більш сучасне озброєння. З частини Олег з підрозділом вирушив на Київщину. Потім були бої на Луганщині.

Так тривало сім місяців, поки він не отримав поранення. Після лікування та реабілітації знову повернувся до строю. Тепер ділиться своїми фаховими знаннями з іншими побратимами, які теж повинні стати професійними снайперами.

Про те, як аспірант став воїном за покликанням дивіться у відеосюжеті.

Перейти до вмісту