Серед вправ, які підвищують службові та бойові навички наших улюбленців була робота в наморднику. Ці навички дають можливість застосовувати собаку, як ударний засіб, при цьому не заподіюючи такої шкоди, як при укусі.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-3.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-3.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-3.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-2.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-2.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-4.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/7-2.jpg)
Другим важливим комплексом стала робота на гумі. Вона допомагає напрацювати сильне прискорення, безпосередньо, перед контактом із супротивником. Важливим є й те, що психологічно у чотирилапого це виховує волю до роботи, навіть коли їй не вдалося здійснити хват цілі.
В умовах зими собаки мають, як і в теплий період року, орієнтуватись та проводити пошукові роботи. Тому наші кінологи завжди тримають їх в тонусі, проводячи пошук речей навіть під товщею снігу.
Ми докладаємо зусиль, щоб кожен улюбленець бригади бездоганно виконував свої обов’язки при будь-яких умовах.