Керівник кінно-акробатичного театру змінив козацькі шаровари й шаблю на гвардійський однострій та автомат - НГУ
Андрій на позивний “Чорний” – керівник кінно-акробатичного театру “Кош”, один з організаторів першого кінного фестивалю “Запрягай Фест”, співзасновник громадської організації “Об’єднана ліга професійних кінних каскадерів” та фестивалю кінно-трюкового мистецтва Кентаври, а відтепер і військовослужбовець Нацгвардії.
 
З 2004 року він поєднав своє життя з кінним спортом та веде козацький спосіб життя. Андрій є професійним кінним каскадером та знімається в українському кіно. “Чорного” з його кіньми можна побачити у фільмах “Біла гвардія”, “Чорний ворон”, “Захар Беркут”, “Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво”, а також у кліпі українського виконавця Ярмарка на пісню “Вставай” (https://youtu.be/gO8U8UXVlA4)
“18 лютого ми з дружиною поїхали відпочивати на захід України, аби відсвяткувати 30 річницю спільного життя. Коли розпочалась війна ми навіть речей не збирали, взявши лише паспорти сіли на перший потяг до Києва. Так почалася моя історія”, – розповідає Андрій.
Васильківський районний окремий козацький полк імені Івана Мазепи, керівником якого є Андрій, налічував 17 чудових коней, але з початком повномасштабного вторгнення їх довелось продати, оскільки виникли труднощі з їх утриманням.
«Чорний» і чотирнадцять його односельців спочатку були у територіальній обороні міста Києва, але згодом всі разом вступили до лав Національної гвардії України та тепер обороняють Чернігівщину.
«Перемога однозначно буде за нами. Україна все життя бореться за свою незалежність. Ми спокійний народ, але якщо ступити на нашу землю, та ще й на оране, то тоді начувайтесь», – з грізним поглядом додає Андрій.
Переможемо разом! 
Перейти до вмісту