«Кажуть, лише один раз на 100 років небо народжує дві одинакові душі і відпускає їх у чистий та вільний політ» - НГУ
Історія цього кохання розпочалась минулого року. Проводячи свій вільний час в соціальних мережах, Василь випадково наткнувся на сторінку Соломії та не довго думаючи написав їй. Відповідь дівчини не змусила чекати хлопця і дуже скоро в них зав’язалася бесіда.
 
«Ще з першої нашої бесіди я зрозумів: вона та сама! 5 днів нашого спілкування пролетіли як один момент, все настільки ідеально, що навіть підозріло. І тут я зрозумів: ми маємо зустрітися та поспілкуватися в живу! Згадую, як я йшов на зустріч, від хвилювання тремтіли не лише руки, а й ноги були ватні, серце вистрибувало зсередини. Бачу її, підхожу ближче, обіймаю і відчуваю – МОЯ. З того дня ми завжди разом. Кожен день для нас – пізнання один одного. Ми строїмо плани на майбутнє, ділимося мріями: я хочу завести кота, а вона собаку. Дуже часто нам кажуть, що ми чимось схожі. Але це не дивно, ми розуміємо один одного з пів слова», – ділиться своїми відчуттями гвардієць.
Поки хлопець проходив строкову службу у Національній гвардії України, Соломія з нетерпінням чекала на свого коханого. Василь знав, що вона неодмінно має стати його дружиною! Пропозицію планував зробити влітку, після закінчення строкової служби. Але війна змінила думку хлопця і він вирішив не гаячи часу освідчитись Соломії.
Сьогодні вони вже не просто хлопець і дівчина, а наречений і наречена.
 
«Плануємо відсвяткувати весілля після війни. Сподіваємось на скорішу перемогу у війні та мирне і щасливе майбутнє», – ділиться Василь.
Ми, в свою чергу, вітаємо Василя і Соломію! Бажаємо, аби їх плани та мрії на майбутнє здійснилися. Скорійшої перемоги нам та мирного неба.
Перейти до вмісту