Ігор Клименко провів виїзну нараду з ректорами вищих навчальних закладів системи МВС - НГУ

У межах робочої поїздки до Львова, Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко провів нараду з ректорами навчальних закладів МВС на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Також на засіданні були присутні Державний секретар МВС України Інна Ящук, т.в.о. Голови ДСНС України Андрій Даник, Директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександр Тарасенко та ректори вищих навчальних закладів системи МВС.

Головними темами наради стали відкриття ліцеїв військово-патріотичного спрямування при МВС та вдосконалення роботи вишів відповідно до умов сьогодення.

«З наступного навчального року ми плануємо відкрити ліцеї військово-патріотичного спрямування. В першу чергу там навчатимуться діти загиблих працівників чи військовослужбовців системи МВС, а також діти загиблих бійців ЗСУ», – заявив Міністр внутрішніх справ.

Ігор Клименко зазначив, що основна мета даних ліцеїв – виховати мотивовану молодь.

Також Глава МВС України обговорив з ректорами вищих навчальних закладів питання вдосконалення освітнього процесу:

«Інститут інновацій має відкритися при кожному навчальному закладі. Ви маєте зібрати таких студентів, які конкуруватимуть один з одним задля результату. Йдеться не про дисертації, а про використання сучасних технологій».

Своєю чергою ректори вищих навчальних закладів системи МВС відзвітували Ігорю Клименку про їх роботу та практичну складову навчання у вишах.

Окрім того, Міністр внутрішніх справ оглянув навчальні аудиторії Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де курсанти вишу на практиці відпрацьовують роботу під час надзвичайних ситуацій. Йдеться про ліквідацію наслідків обстрілів, дорожньо-транспортних пригод, розбір завалів, знищення вибухонебезпечних предметів та інше.

Також Ігор Клименко ознайомився з умовами, в яких проживають курсанти, відвідав приміщення укриття, яке повністю оснащене для навчання під час повітряних тривог.

«Будемо й надалі працювати, щоб вам було комфортно вчитися та в подальшому служити державі», – звернувся до курсантів очільник МВС України.

Перейти до вмісту