Ігор Клименко: 83% респондентів вважають безбар’єрність новою цінністю для суспільства - НГУ

Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив у своєму Telegram-каналі.

 

Зокрема він написав, що взяв участь у презентації досліджень громадської думки з питань безбарʼєрності та обговоренні впровадження політики безбарʼєрності в Україні. Захід відбувся під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та першої леді України Олени Зеленської.

“83% респондентів вважають безбар’єрність новою цінністю для суспільства. Для МВС це також один з головних пріоритетів у роботі та наданні послуг”, – наголосив Міністр. 

Ігор Клименко відзначив, що флагманський проєкт МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю» демонструє, що не існує перешкод для тих, хто має бажання опанувати навички керування авто та отримати посвідчення водія.

“Ми подбали про створення інклюзивних приміщень з доступною інфраструктурою та максимально безбар’єрним простором. Можливість теоретичного навчання, зокрема в дистанційному форматі, та забезпечили автошколи сучасним навчальним транспортом з ручним керуванням”, – зазначив очільнив МВС. 

Подати заявку на навчання можна за посиланням. 

“Продовжуємо будувати країну рівних можливостей, в якій буде безпечно та комфортно кожному”, – підсумував Ігор Клименко в своєму дописі.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту