Хмельницькі нацгвардійці взяли участь у благодійному турнірі з кросфіту та підтримали побратимів - НГУ

Днями в місті Кам’янець-Подільський відбувся благодійний турнір із функціонального багатоборства на підтримку ЗСУ за участі команд силових структур Хмельницької області та військовослужбовців.

У змаганнях взяли участь команди Національної гвардії України, патрульної поліції, ЗСУ, ДСНС та Харківського університету внутрішніх справ.

Усі охочі змогли зробити свій внесок на підтримку ЗСУ, заради нашої спільної мети — Перемоги.

Змагання пройшли у атмосфері дружнього суперництва. Усі команди виявили неабияку спритність, силу та жагу до перемоги.

Військовослужбовці Нацгвардії отримали перемогу в чотирьох з п’яти естафет турніру, дійшли до фіналу та здобули ІІ призове місце.

 

«Основною метою змагань є розвиток кросфіту в Нацгвардії України та в інших військових та правоохоронних формуваннях, підвищення рівня фізичної підготовки особового складу й мотивація населення України займатись спортом та вести здоровий спосіб життя,  розповідає начальник фізичної підготовки та спорту військової частини Нацгвардії у Хмельницькому Владислав Насідач. – Але основною ціллю сьогоднішнього турніру є підтримка й допомога нашим побратимам, які зараз перебувають на передній лінії оборони. Для них під час змагань ми зібрали значну суму коштів, які й передамо на їхні потреби для закупівлі усього необхідного».

 

Перейти до вмісту