Професійна бойова підготовка військовослужбовців Національної гвардії України – це запорука не лише ефективного виконання службово-бойових завдань, але й збільшення шансів наших бійців зберегти життя і здоров’я під час бою.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0115.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0166.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0217.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0218.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0219.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0222.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0096.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_0109.jpg)
Для успішних дій в умовах сучасного загальновійськового бою важливо, щоб військовослужбовець володів високим рівнем бойових та психологічних навичок, які формуються через систему військового навчання і регулярних тренувань.
“Сьогодні ми проводили заняття з військовослужбовцями Національної гвардії України: удосконалювали види стійок, відпрацювали бойову стійку, з коліна та лежачи. Також вдосконалювали навички військовослужбовців у саперній справі”, – розповідає гвардієць Сергій.
Покращення навичок у бойовій підготовці є необхідним та постійним процесом для забезпечення готовності до будь-яких сценаріїв бою. Кожен військовослужбовець Національної гвардії повинен мати високий професійний рівень підготовки, який включає не лише військово-технічні аспекти, але й стратегічне мислення та здатність злагоджено працювати в команді.
Як хмельницькі гвардійці навчалися саперної справи й які вправи відпрацьовували дивіться у відео:
Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ