Хмельницькі гвардійці вдосконалюють навички з бойової підготовки (ВІДЕО) - НГУ

Професійна бойова підготовка військовослужбовців Національної гвардії України – це запорука не лише ефективного виконання службово-бойових завдань, але й збільшення шансів наших бійців зберегти життя і здоров’я під час бою.

Для успішних дій в умовах сучасного загальновійськового бою важливо, щоб військовослужбовець володів високим рівнем бойових та психологічних навичок, які формуються через систему військового навчання і регулярних тренувань.

“Сьогодні ми проводили заняття з військовослужбовцями Національної гвардії України: удосконалювали види стійок, відпрацювали бойову стійку, з коліна та лежачи. Також вдосконалювали навички військовослужбовців у саперній справі”, – розповідає гвардієць Сергій.

Покращення навичок у бойовій підготовці є необхідним та постійним процесом для забезпечення готовності до будь-яких сценаріїв бою. Кожен військовослужбовець Національної гвардії повинен мати високий професійний рівень підготовки, який включає не лише військово-технічні аспекти, але й стратегічне мислення та здатність злагоджено працювати в команді.

Як хмельницькі гвардійці навчалися саперної справи й які вправи відпрацьовували дивіться у відео:  

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту