Головні сержанти Західного об’єднання НГУ пройшли інтенсивний курс тактичної та медичної підготовки - НГУ

Нещодавно головні сержанти підрозділів Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у спеціальних навчаннях, що спрямовані на підвищення методичної майстерності сержантського корпусу. Під час заходу сержанти отримали знання і відпрацювали навички, щоб згодом організувати подібні заняття у своїх підрозділах.

Професійний сержантський корпус – це запорука організації ефективних та дієвих бойових підрозділів, тому Національна гвардія присвячує значну увагу системній підготовці молодших командирів підрозділів. В межах навчання сержантський корпус відпрацював головні елементи тактичної і військово-медичної підготовки.

Головні сержанти вивчили етапи та зміст роботи командира під час організації бою, алгоритм прийняття військового рішення. Відпрацювали головні аспекти тактичної підготовки: захід на позицію, організація процесу доставки боєприпасів, організація розвідки та інші необхідні навички ефективного виконання бойового завдання.  

Також під час навчання були відпрацьовані базові питання військово-медичної підготовки, наприклад, визначення маршрутів евакуації поранених, шляхи мобільності й організація пункту збору поранених бійців.      

«Наші навчання спрямовані на те, щоб серед сержантів Національної гвардії постійно працювала система обміну досвіду та інформації. Сьогодні ми навчаємо головних сержантів військових частин. Вони, в свою чергу, будуть передавати ці знання і навички своїм колегам на місцях несення служби. Окрім практичних завдань з тактичної підготовки і медицини ми також приділили увагу усвідомленню ролі та завдань лідера підрозділу. Сьогодні Сили оборони України потребують сержантів-лідерів, котрі навчатимуть своїх побратимів і вестимуть їх у бій, демонструючи приклад професійного і досвідченого командира», – пояснює головний сержант Західного територіального управління Андрій Струс.     

Перейти до вмісту