Максим – нацгвардієць й уже декілька років успішно виконує щоденні службово-бойові завдання в одному з підрозділів Національної гвардії України. А ще він – чемпіон світу з бойового джиу-джитсу, срібний призер чемпіонату Європи з панкратіону та багаторазовий чемпіон України з панкратіону та хортингу. Максим є майстром спорту міжнародного класу. Серед професіоналів у ваговій категорії до 70кг Максим встановив рекорд у 14 перемог на ринзі.
Як воїн досягав власних спортивних вершин, прославляючи цим цілу Україну, та як поєднує успіхи у спорті й зразкову службу в Нацгвардії – дивіться у сюжеті.