Харківські гвардійці відвідали концерт творчого об’єднання «Команда А» (ВІДЕО) - НГУ

Для військовослужбовців Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відомі українські артисти провели культурний захід, щоб підтримати гвардійців та підняти їх бойовий дух.

На концерті бійці могли вподобати виконавця на будь-який смак: заслужена артистка України Тоня Матвієнко, легендарна народна артистка України Ауріка Ротару, чарівна Анна Добриднєва, чуйний Артур Боссо, запальний Амадор Лопес, енергійний Володимир Критович та яскрава DJ Aurika. Їхні виступи надихнули гвардійців позитивною енергією.

«Концерт мені сподобався, було гарно та весело, підняли настрій, дуже позитивно. Вважаю, що не тільки мені, а й усім тут присутнім сподобався концерт. Такі концерти важливі і я вважаю, що такі заходи треба робити частіше, щоб люди підіймались духом та заряджались позитивною енергетикою», – розповів нацгвардієць бригади «Спартан» на псевдо Коха.

«Я вважаю, що такі речі необхідні. По собі я відчув духовне таке піднесення, пісня завжди дає позитивні емоції та заставляє забути про якісь речі, війна є війна. Ми щиро дякуємо нашим артистам, вони підняли наш дух і бажаємо їм міцного здоровʼя й обіцяємо, що обов’язково будемо захищати нашу неньку», – зазначив боєць бригади «Спартан» з позивним Яструб.

Артисти діляться, що перед своїм об’єднанням ставлять дві основні мети: підтримувати військо своїми донатами та зборами й підтримувати самих воїнів по всій Україні. Розповідають, що для них важливо з яким настроєм гвардійці вийдуть з концерту.

«Ми будемо робити все, щоб максимально підняти дух і розкрити душі бійців. «Команда А» – соціальна команда артистів, яка від початку повномасштабного вторгнення сьогодні провела свій 301-й концерт. Мета нашої команди: всі артисти працюють безкоштовно і їздимо по Україні збираємо кошти, які ми передаємо на підтримку війська», – зазначив співак та телеведучий Артур Боссо.

Виступ «Команди А» став яскравим прикладом того, як мистецтво може об’єднувати та підтримувати тих, хто стоїть на захисті нашої країни.

«Концерт сьогодні як і завжди для наших захисників, і ми завжди з задоволенням працюємо для них. Це по-перше, наша підтримка нашим героям та героїням, яким зараз нелегко і вони потребують нашої уваги, бо в цей нелегкий час вони мають відчувати, що ми разом і поруч. Публіка чудова, завжди з задоволенням виступаємо для них», – поділилася народна артистка України Ауріка Ротару.

Одна з учасниць «Команди А» Антоніна Матвієнко підтримує гвардійців вже не вперше, ще у 2017 році заслужена артистка запросила на один зі своїх виступів у Харкові понад 100 бійців з військових частин 3005 та 3017, родини загиблих бійців АТО, курсантів Академії НГУ та поранених воїнів з Харківського шпиталю. 

«Це відчувалося енергетично, що хлопці виснажені й мені дуже хотілося через пісню, свою посмішку, свою енергію їх полікувати, і мені це вдалося, тому що сьогодні підійшли й сказали: «Це було чудово», «Я відволікся, наситився». Це дуже велика підтримка, показує, що в нас дуже крутий народ, що він трошки вже втомився, але необхідно не забувати про наших воїнів, що вони нас боронять, ризикують своїм життям, дозволяють нам продовжувати жити своє життя, ходити на роботу, бачити своїх дітей, посміхатися. Тому треба донатити, а я ще й співаю. Все що роблять артисти, музична терапія і це дуже важливо», – зазначила українська співачка та акторка, заслужена артистка України Тоня Матвієнко. 

Артисти розповідають, що зараз у ці нелегкі часи виступи для військових стали набагато важливіші, коли вони бачать та розуміють, що можуть допомагати війську тим, що вміють найкраще – дарувати гарний настрій.

«Концерти для військових взагалі найважливіші концерти в моєму житті, зараз я відчуваю саме так і так буде завжди. Те, що відбувалося сьогодні це дійсно такі емоції, які неможливо описати словами, тому що я маю можливість подивитись в очі нашим захисникам та захисницям і кожному із них сказати «дякую», тому що ми живі й на своїй землі тільки завдяки цим прекрасним людям, найкращим у світі. Не кожному артисту випадає така честь співати перед нашими героями, підіймати їм настрій, бачити їхні посмішки. Це дуже важливо і круто. Я сподіваюсь, що наша команда хоч трішечки підняла їм настрій, а для нас це вже спогади на все життя», – додає співачка, автор пісень, телеведуча Анна Добриднєва.

Цей виступ не лише дозволив гвардійцям на мить забути про труднощі та біди війни, а й підкреслив важливість їхньої справи. Зустріч з артистами була справжнім зарядом позитивних емоцій та наснаги для військовослужбовців. Вона показала, що треба знаходити час для радості та взаємопідтримки.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ 

Перейти до вмісту